Küpsised

Neste kasutab oma veebisaidil küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid teabe kogumiseks ja salvestamiseks, kui külastajad sirvivad seda saiti. Küpsiste kasutamise abil:

  • Tagame veebisaidi toimivuse 
  • Parandame kasutajakogemust, isikupärastades sisu ja reklaame või pakkudes sotsiaalmeedia funktsioone, näiteks
  • andmeliikluse analüüsimiseks kogume teavet oma veebisaidi külastuste kohta
  • anname meie meedia-, reklaami- ja analüüsipartneritele teavet meie veebisaidi kasutamise viisi kohta. 

 

Mis asjad on küpsised?

Veebisaidi külastamisel võib sait teie brauseri kohta salvestada või hankida teavet, milleks kasutatakse tavaliselt küpsiseid. See teave võib käsitleda teid või teie seadistusi või seadet või seda saab kasutada saidi muutmiseks nii, et see toimiks teie ootuste kohaselt. See teave võimaldab pakkuda isikupärastatud teeninduskogemust.

Oma eelistusi saate alati muuta või keelduda teatud tüüpi küpsiste aktsepteerimisest, klõpsates lehe alaosas asuvat küpsiste seadistamise nuppu Küpsiste eesmärk on pakkuda teile personaalsemat teeninduskogemust; seetõttu pidage meeles, et küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie veebikogemust ja pakutavaid teenuseid.

Küpsiste tüübid
 

Meie veebisaitidel kasutatakse alljärgnevaid küpsisetüüpe:

 

Toimivusküpsised

Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastuste arvu ja tuvastada liikluse allikad (mille kaudu pääseb meie veebisaidile), et saaksime mõõta ja parandada oma veebisaidi toimivust. Toimivusküpsised aitavad meil mõista, millised lehed on populaarsed ja millised vähem populaarsed ning kuidas külastajad meie veebisaidil navigeerivad. Kui keelate need küpsised, ei tea me, millal te olete meie saiti külastanud.

Funktsionaalsed küpsised

Funktsionaalsed küpsised võimaldavad meil pakkuda paremaid ja isikupärastatud funktsioone nagu videoid, reaalajas vestlust ja sotsiaalmeedia jagamise nuppe. Need küpsised oleme seadistanud kas meie ise või seda on teinud kolmanda osapoole teenusepakkujad, kelle teenused oleme oma veebisaidile lisanud. Kui lükkate need küpsised tagasi, ei pruugi mõned või kõik funktsioonid korralikult töötada.

Sihtküpsised

Meie reklaamipartnerid võivad meie veebilehele panna reklaamiküpsiseid. Need ettevõtted võivad kasutada küpsiseid teie huvide profiili loomiseks ja teid huvitavate reklaamide kuvamiseks muudel saitidel. Tavaliselt on need ettevõtted sotsiaalmeediapartnerid. Küpsised tunnevad ära brauseri ja seadme. Kui keelate need küpsised, ei näe te erinevatel veebisaitidel sihtreklaami.

Vajalikud küpsised

Need küpsised on vajalikud saidi funktsioneerimiseks ja neid ei saa keelata. Neid kasutatakse tavaliselt ainult kasutaja toimingutele reageerimiseks, näiteks sisselogimiseks või vormide täitmiseks. Võite oma brauseri seadistada need küpsised tagasi lükkama või neist teavitama, kuid mõned veebisaidi osad ei pruugi pärast seda enam töötada.
 

Meie veebisaidil kasutatavad küpsised