12.12.2016 - 12:10

Naerata Ometi MTÜ ja Neste Eesti viivad jõulurõõmu haiglas viibivatele lastele

Heategevusorganisatsioon Naerata Ometi MTÜ korraldab igal aastal vahetult enne jõule projekti „Jõulud haiglas“, mille raames viiakse kingitused Eesti lastele, kes on saatuse tahtel sunnitud veetma jõulud haiglas. Sel aasta toimub heategu koostöös Neste Eesti AS-iga, kes annetas projekti läbiviimiseks 5000 eurot.

„Neste hindab kõrgelt kõiki lastega seotud heategevuslikke algatusi ning laste heaolu on meile juba aastaid prioriteet. Oleme 25 aastat ka Tallinna Lastehaigla suurtoetaja. Jõulude ajal oleme tänanud oma kliente ja koostööpartnereid vahvate jõulukinkidega, kuid sel aastal ühendasime jõud koos klientidega ning annetasime kingiraha heategevuseks“, ütles Neste Eesti peadirektor Ivar Kohv.

Kingituste jagamine haiglates toimub vahemikus 19. – 22.detsember ning kokku viiakse kingitusi üle 300 lapsele ning peetakse meeles ka haiglate lasteosakondade personali.
„Oleme varasematel aastatel saanud väga head vahetut tagasisidet haigla personalilt ja lastelt ning meil on hea meel, et saame viia jõulurõõmu lastele, kes peavad jõulud haiglas veetma“, lausus projekti eestvedaja Kuno Kompus.

Lisaks kingituste viimisele on planeeritud suuremates haiglates ka programmiline pool, igas haiglas käib kaasas ka jõuluvana ning Tallinna haiglas esinevad lastele Gertu Pabbo ja Mikk Mäe.

„Jõulud ei ole ainult saamise, vaid eelkõige just andmise ja hoolimise aeg. Mul on väga hea meel kui saan teha midagi, mis paneb kellegi teise naeratama! Mis saaks veel parem olla, kui võimalus muuta kellegi teise jõulud palju ilusamaks,“ kommenteeris algatust Gertu Pabbo.

Projekti täpsem info: http://www.naerataometi.ee/joulud-haiglas-2016/

Lisainfo:

Kuno Kompus
GSM: +37257704065
E-mail: kuno@naerataometi.ee
www.naerataometi.ee