21.9.2017 - 0:00

Uued Neste tanklad Pärnus ja Jüris

Neste tanklate arv Eestis kasvas kuuekümneni - avasime uued iseteenindusjaamad Pärnus Niidu tänaval ning Tallinna lähistel Jüris.

Pärnu uus jaam paikneb mugavalt leitavas asukohas Tallinn-Pärnu-Ikla maantee ääres, aadressil Niidu 9. Uus jaam jääb Riia poolt tulevate autojuhtide jaoks paremat kätt, varem oli neil trassi ääres tankimiseks tarvis sooritada vasakpööre. Tulevikus lisanduvad Pärnu uue jaama tankimisvõimalustele ka Hesburgeri kohvik ning Jazz autopesula.

Ka Jüri alevikus, aadressil Uus-Ringi tee 1 asuv uus tankla on hõlpsasti ligipääsetav, seda nii Tallinn-Tartu trassil liikuvaile sõidukitele kui ka Jüri kohalikele elanikele.

Mõlemas tanklas on kaks tankimissaart nelja tankuri ja 14 tankuripüstoliga. Uutes tanklates jätkub piisavalt manööverdamis- ja parkimisruumi ka suurtele veokitele. Nii Pärnu Niidu kui Jüri Uus-Ringi tanklas on müügil bensiinid Neste Futura 95 ja Neste Futura 98, samuti Neste Futura diislikütus ja uudistootena maailma parimaks diislikütuseks tunnistatud ProDiesel.

Maksevahenditena kehtivad Neste kaardid, pangakaardid ja sularaha.