27.9.2016 - 11:40

Uued Neste jaamad Lasnamäel ja Irus


Uued Neste jaamad Lasnamäel ning Irus muudavad mugavamaks lasnamäelaste, aga ka Tallinnast välja sõitjate elu. Orienteeruvalt kahe kuu pärast avatakse uus Neste tankla ka Narvas.

Alates juunist tervitavad kliente uued Neste tanklad Lasnamäel (aadressil Linnamäe tee 40) ning Viimsi vallas Irus (Narva mnt. 219). Iru jaam on eriti mugav lahendus neile, kes igapäevaselt Muuga ja Maardu suunal liiklevad. Samuti neile, kes eelistavad Tallinnast Virumaa suunas välja sõita Vana-Narva maantee kaudu.

Külastajate arvukus uutes jaamades kinnitab, et Neste oli neisse piirkondadesse juba ammu oodatud. Traditsiooniliselt said jaamade avamise puhul esimesed külastajad kingituseks paagitäie kütust tasuta. Maksevahenditena kehtivad uutes jaamades Neste kaardid, pangakaardid ja sularaha.

Linnamäe tee ja Iru jaamade avamisega laienes Neste Eesti tanklate võrk 57 jaamani üle Eesti. Lisaks on Nestel juba sel aastal plaanis avada veel üks uus jaam.  Sel aastal lisandub Neste Kreenholmi tankla Narva 26. juuli tänaval.