21.6.2016 - 8:30

Uued Neste jaamad Laagris, Lasnamäel ja Irus

Uued Neste jaamad Laagris ning Irus muutsid mugavamaks pealinnast välja sõitjate elu, juunis Linnamäe teel avatud Neste jaam aga aitab rikastada lasnamäelaste tankimisvõimalusi. 

Mais avati uus Neste jaam Laagris, et pakkuda senisest veelgi mugavamaid võimalusi tankimiseks eelkõige Tallinnast Pärnu poole liikujatele. Uues Laagri ja vanas heas Pääsküla Neste jaamas saavad nüüd kiirelt ja soodsalt tankida nii linna sisse kui ka linnast välja sõitjad.

Alates juunist tervitavad kliente uued Neste tanklad ka Lasnamäel (aadressil Linnamäe tee 40) ning Viimsi vallas Irus (Narva mnt. 219). Iru jaam on eriti mugav lahendus neile, kes igapäevaselt Muuga ja Maardu suunal liiklevad. Samuti neile, kes harjunud Tallinnast Virumaa suunal välja sõitma Vana-Narva maantee kaudu.

Külastajate arvukus uutes jaamades kinnitab, et Neste oli neisse piirkondadesse juba ammu oodatud. Traditsiooniliselt said jaamade avamise puhul esimesed külastajad kingituseks paagitäie kütust tasuta. Maksevahenditena kehtivad uutes jaamades Neste kaardid, pangakaardid ja sularaha.

Laagri, Linnamäe tee ja Iru jaamade avamisega laienes Neste Eesti tanklate võrk 57 jaamani üle Eesti. Lisaks on Nestel juba sel aastal plaanis avada veel kaks uut jaama.