Sa oled siin

Neste kliendile on R-Kioskis kohvipassiga kohv esimene kuu -50% soodsam

Põhjusi, miks haarata oma kohv just R-Kioskist, on palju. Ühena neist tõsiasi, et kohvimenüüst leiab 14 jooki, mille seas on esindatud nii klassikalisemad kohvijoogid, nagu caffe latte, cappuccino ja americano, aga ka näiteks flat white ja piparmündikakao. Vähem oluline pole taimse piima valik. Sellesse tähtsasse nimekirja on lisandunud veel oluline põhjus: kohvipass.

 

Mida see endast kujutab?

Lihtsasti selgitades on kohvipass nagu iga teine püsitellimus või kuukaart. Tõenäoliselt oled sa juba mõne sarnase teenuse kasutaja - näiteks Spotify või ajalehe püsikorraldus. Maksad ette ja võid kindel olla, et järgmised kuu või aasta aega on mureta. Nii ka R-Kioski kohvipass, mis annab 30 päevaks 30 jooki. See tähendab, et kui oled vormistanud R-Kioski äpis esimese kuu alguses püsimakse ja esimese kuu joogid ette tasunud, ei ole enam poes tarvidust kohvi pärast kassasse minna. Lihtsalt kõnni masina juurde, võta meelepärane jook termosesse või topsi ja registreeri oma jook R-Kioski äpis passiga ära. Lihtne! Pass uueneb iga 30 päeva tagant uuesti ja sellepärast rohkem muretsema ei pea.

Kui kasutad oma termost või korduskasutatavat topsi, on passi täishind 40 eurot kuus (ühe joogi hind 1.33 €) ja ühekordse topsiga 50 eurot (ühe joogi hind 1.67 €). Mõlemal juhul on kokkuhoid kohvisõbrale muljetavaldav. Mis eriti oluline: keegi ei dikteeri, kuidas oma 30 jooki välja võtma peaksid. Võid võtta iga päev ühe või kas või kõik korraga!

Neste kliendid saavad R-Kioski kohvipassi soetada endale esimeseks kuuks poole hinnaga. Kasuta selleks sooduskoodi NESTEGAKOHVILE50

 

Kuidas passi ja soodustust kasutada?

  1. Laadi alla R-Kioski äpp ja osta endale passipoest sobiv pass kasutades Neste sooduskoodi NESTEGAKOHVILE50
  2. Pass ilmub automaatselt R-Kioski äppi
  3. R-Kioskisse minnes jaluta otse kohvimasina juurde ja vali meelepärane jook.
  4. Ava äpi menüüst „Minu passid“  ja skanni poes kohvimasinal või kioski aknal olev QR-kood
  5. Jaluta välja ja naudi!

 

Rohkem infot kohvipassi kohta https://rkiosk.ee/kohvipass/