Maksekaart + Rimi kaart

Neste + Rimi kaartide ühendamine

Neste ja Rimi on ühendanud oma kaardijõud. Täida meie lehel ankeet ja saad edaspidi nii Rimi kui Neste soodustusi mugavalt üksnes Neste eraisiku maksekaarti kasutades.

Täida kaartide ühendamist võimaldav ankeet ja vajuta nuppu „Saada“. Kaartide ühendamine hakkab toimima hetkest, mil Neste klienditeenindus on saatnud Sulle vastava kinnituse e-posti või sms-i teel.

Kui Neste klienditeenindus on Sinu taotluse kinnitanud, saad ühendatud soodustusi kasutada juba järgmisel tööpäeval. Kasuta Neste erakliendi maksekaarti ja kogu Rimi raha automaatselt. Saad seda ise jälgida Rimi kodulehel https://www.rimi.ee/sinurimi

Kui tangid täna Neste eraisiku maksekaardiga, siis jõuab Rimi raha Sinu Rimi kontole järgmise päeva hommikuks.

Kui sisestad enne Neste eraisiku maksekaardiga tasumist kellegi teise Rimi kaardi, siis laekub Rimi raha tema Rimi kontole. Sellisel juhul Sinu Rimi kontole, mis on Neste eraisiku maksekaardiga ühendatud, Rimi raha ei laeku. Kui oled saanud uue Rimi kliendikaardi, siis palun ühenda kaardid uuesti!

Säästa Nestes ja teeni Rimis ka ilma kaarte ühendamata!

Kui Sa ei soovi Neste erakliendi maksekaarti ja Rimi kaarti ühendada, siis "Sinu Rimi" kaardiga tangid endiselt 1 sendiga liitrilt oma ostukäru ja Neste maksekaardiga saad lisaks igalt liitrilt 1,4 sendi hinnast alla. Kahekordse soodustuse saamiseks sisesta enne tankimist automaati kõigepealt "Sinu Rimi" kaart ja pärast selle tagastamist Neste eraisiku maksekaart. Nõnda oledki teeninud ühe sendi Rimi raha ja ühe sendi allahindlus igalt kütuseliitrilt.

 

Rimi kaart kehtib ka sularaha ja pangakaardiga tasumisel

Rimi kaarti saad kasutada ka ilma Neste kliendikaardita. Sel juhul sisesta enne tankimist automaati "Sinu Rimi" kaart ning pärast kaardi tagastamist pangakaart või sularaha. Nii oledki teeninud igalt kütuseliitrilt 1 sendi Rimi raha.

Rohkem infot Sinu Rimi kaardi kohta leiad https://www.rimi.ee/sinurimi