14.8.2015 - 11:15

Septembri lõpuni on uue Neste Sooduskaardi allahindlus -3 senti liitrilt

Juuni lõpus tõime turule uue Neste Sooduskaardi, mis on klientide hulgas sooja vastuvõtu leidnud. Augustist septembri lõpuni pakume uue Neste Sooduskaardiga allahindlust kütustelt -3 senti liitrilt. Lisaks saab Neste Sooduskaardiga allahindlust ka meie heade partnerite R-kioski ja Jazz Pesulate juures. Sooduskaart kehtib eraisikutele ja on aasta lõpuni tasuta.

Neste Sooduskaardile kehtivad järgmised püsisoodustused:

- Soodustus kütustelt Neste jaamades Eestis -1 sent liitrilt

- Soodustus Jazz Pesulates -5%

- Neste tanklate R-kioskites kohvijoogid soodushinnaga 1,60

- Neste tanklate Cuppps kohvikioskites soodustus kohvijookidelt -10%

- Hooajalised erisoodustused

- Kaardi väljastamine kuni 2015. aasta lõpuni tasuta

Sooduskaart on tähtajatu ja see väljastatakse eraisikule, kes on täitnud Sooduskaardi taotluse Neste kodulehel http://www.neste.ee/ee/sooduskaart. Kaart saadetakse kliendile postiga koju. Soovi korral saab kaardi kätte kohe Neste kontorist, sellisel juhul ei pea täitma taotlust veebis, vaid klienditeenindaja väljastab kaardi Neste kontoris Tallinnas Sõpruse pst 155. Soodustuse saamiseks tuleb sooduskaart sisestada enne tankimist makseterminali või esitada koostööpartnerile ning seejärel tasuda pangakaardiga või sularahas.

Sooduskaarti ei saa kasutada koos Neste kliendikaardiga või Neste partnerite poolt väljastatud sooduskaartidega ning sellele ei rakendu Neste ettemaksu- ja krediitkaardi kampaaniad ega Rimi soodustused.

Neste Eesti